Без політичного підгрунтя та економічних інтересів

Товариство «Полтавагаз» прокоментувало ситуацію із фірмою «Екометан». Нагадаємо, минулого тижня у місцевих ЗМІ з'явилася інформація про те, що в Полтаві припинили роботу дві газозаправні станції «Екометан» – на трасі Київ-Харків та на вулиці Симона Петлюри. Його керівництво звинувачує «Полтавагаз» у перешкоджанні господарській діяльності.

У «Полтавагаз» пояснюють – без наявності вузлів обліку газопостачання не може бути відновлене. Останні ж були вилучені на заправках у результаті слідчих дій. За словами представників газорозподільного підприємства, ситуація зумовлена фактом несанкціонованого відбору природного газу. Фірма «Екометан», стверджують в «Полтавагазі», в обхід лічильника використала газу на майже 4 мільйона гривень. Мовляв, підозри, що частина сировини відбирається незаконно, виникли ще наприкінці 2016 року. Відповідна заява була подана до правоохоронних органів. Слідчі дії на території станцій відбулися у лютому 2017 року. 

Сергій Мокрий, перший заступник голови правління ПАТ «Полтавагаз»

- В процесі цієї роботи наші представники зафіксували актом про порушення, що дійсно на вузлі обліку однієї із двох заправок по Симона Петлюри втручання в засоби вимірювання техніки шляхом ушкодження пломбуючих засобів. Це підтверджено результатами експертизи вузла обліку.

Тепер «Екометан» зобов’язаний відшкодувати збитки, нанесені газорозподільному підприємству. Відповідна справа вже розглядається в Господарському суді Полтавської області. 

Щодо звинувачень у перешкоджанні господарській діяльності, в «Полтавагазі» стверджують: справа із відшкодуванням збитків ніяким чином не впливає на можливість заправних станцій працювати далі. Але мають бути офіційні заявки від «Екометану» на здійснення робіт зі встановлення і опломбування вузлів обліку. І якщо відповідна заявка по станції, що на трасі, надійшла, і газопостачання там вже відновили, то по об’єкту, що на Симона Петлюри, звернень від «Екометану» не надходило.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію