У Полтаві пройшов фестиваль «Від серця до серця»

Захід особливий тим, що у концерті беруть участь люди з особливими потребами. Всі вони старанно готуються до виступу протягом року.

Фестиваль творчості людей з особливими потребами «Від серця до серця» у Полтаві проводять традиційно кожної весни протягом 11 років. Тут збираються ті, хто просто прийшов подивитися на виступи талановитих людей, а є й ті, хто вже не вперше буде виступати на великій сцені. Вікторія Андрєєва бере участь у фестивалі втретє. Цього разу підготувала пісню про маму.

Вікторія Андрєєва, учасниця фестивалю «Від серця до серця»

- Я приїду до тебе, моя мамо, поцілую зморшки твої, нехай проносяться роки вперто, тільки ти, моя мама, живи.

Ледве стримуючи сльози, говорить: ця пісня для неї особлива.

Вікторія Андрєєва, учасниця фестивалю «Від серця до серця»

- Розумієте, ця пісня мене зворушує, тому що я з дитбудинку. У мене немає батьків, ось в чому справа.

Цьогоріч на сцені дебютувало тріо «Калина», яке представляє Територіальний центр соціального обслуговування Шевченківського району.

Тріо «Калина», учасники фестивалю «Від серця до серця»

- У цьому заході наше тріо бере участь вперше. Взагалі воно створене минулого року, і наш репертуар – це переважно українські народні пісні.

Щороку фестиваль проходить за підтримки Полтавського міського голови Олександра Мамая. 

Олександр Мамай, Полтавський міський голова 

- Мені приємно, що люди із певними обмеженнями свого життя, з важкими обмеженнями, знайшли в собі сили продовжувати життя на найвищому рівні. І сьогодні тому буде приклад, тому що в цій залі люди об’єднуються між собою.

Олександр Мамай каже: своєю присутністю на таких заходах він демонструє, що люди з особливими потребами ніколи не залишаться без підтримки міської влади. 

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію