На Полтавщину їдуть, щоб побачити українське весілля та відпочити на мальовничій природі

Про туристичний потенціал регіону цього дня йшлося на прес-конференції представників профільного обласного управління.

223 турфірми, більше 200 екскурсоводів, 74 оселі зеленого туризму, 15 центрів активного відпочинку – так цифри говорять про туристичний потенціал Полтавщини. Розвивати його, а також формувати позитивний імідж області шляхом розробки нових маршрутів, – основне завдання туристичної галузі регіону. Аби відпочивати на Полтавщині було цікаво, корисно, а головне – безпечно, говорять у профільному управлінні обласної адміністрації, працювати над цим гуртом мають і чиновники, і громадські організації, і приватні підприємці. 

Сергій Марчишинець, т.в.о. начальника управління інфраструктури і туризму Полтавської ОДА

- Нам би хотілося, щоб коли йде популяризація продукту, а тим паче – це імідж області, щоб кожен розумів, що він представляє область. І не тільки заради тих чи інших речей отримує якусь комерційну винагороду. І в першу чергу це безпека. Тому що якщо брати одну екскурсію – це одне питання, коли брати проживання і ще якийсь активний відпочинок – це безпека життя.

Загалом туристам Полтавщина може запропонувати, запевняють в адміністрації, сотню різноманітних маршрутів: велосипедні покатеньки, сплави по річках, відпочинок у садибах зеленого туризму, кінні прогулянки, незвичайні екскурсії до музеїв.

Лариса Оніщук, заст. начальника управління інфраструктури і туризму Полтавської ОДА

- Всі знаєте ви Музей весілля в Великих Будищах. Це – один із лідерів у нас з музеїв на громадських засадах, до речі. І уже до 20 тисяч наближається кількість відвідувачів. Якщо говорити по іншим таким районним музеям, то це дуже високий показник.

Найбільше відпочивати на Полтавщину приїжджають мешканці сусідніх регіонів: Харків, Дніпро, Київ. Цінова політика, говорить Лариса Оніщук, демократична.

Лариса Оніщук, заст. начальника управління інфраструктури і туризму Полтавської ОДА

- Я знаю, що є такі садиби, що починаючи від 50 гривень за добу за ночівлю. Є такі садиби, зокрема, садиба пана Кубрата, у них така вартість. Є інші ціни по зеленому туризму: є 100 грн, є 150. Диканька, я знаю, 150: там 15 садиб у них там в залежності від якості послуг, де зручності в садибі чи надворі, і т.д.

На даний час, кажуть в управлінні, розробляється реалізація проекту концепції розвитку дорожньої інфраструктури області. Остання націлена на сприяння туристичної привабливості регіону. Це ремонт доріг, під’їзних шляхів, автостоянок для туристичного транспорту та встановлення дорожніх знаків.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію