Художниця із Карлівки створює незвичайний світ у техніці батик

Її картини насичені кольором, а сюжети змушують фантазувати та поринати у чарівний світ. Наталія Камерська презентувала свої роботи у Музеї Котляревського.

Квіти, літня пора, щастя – так у кількох словах про свою персональну виставку говорить Наталія Камерська. Із Карлівки до Полтави вона привезла різнобарвний батик. Цією технікою художниця захопилася, ще навчаючись в університеті.

Наталія Камерська, авторка виставки

- Вона робиться на шифоні, крепшифоні, на тонких тканинах в основному. Фарби використовуються або текстильні, або батик-акрил зараз вони називаються.

Одну таку картину можна зробити за день-два. Найбільше часу займає народження ідеї та сюжету, створення ескізу і підготовка матеріалу. За допомогою кольорів та відтінків Наталія Камерська вимальовує фантазійний світ.

Тетяна Панібог, художниця, колега Н.Камерської

- Вона завжди в повсякденному житті знаходить можливість народжувати такі образи. Я вважаю, що це – її дар. Ніхто, крім неї, не вміє поєднувати настільки буденні речі, отакі дивні композиції, щоб це виглядало надприродно.

Буває, зізнається художниця, що на тканині втілює власні мрії або прагнення.

Наталія Камерська, авторка виставки

- От у мене там робота – іриси і гори. Я в горах ніколи не була. Мені хочеться туди. Можливо, це майбутнє моє, що мені хочеться.

Торік свої роботи пані Наталія презентувала в обласній бібліотеці. Нині – її друга персональна виставка у Полтаві. Привітати художницю із нею до музею Котляревського прийшли її рідні, друзі та колеги.

Вікторія Жмак, подруга, колега Н.Камерської

- Мені дуже подобається колорит її картин, і наскільки в них різнобарвна тематика. Різноманітні за жанрами. Це при тому, що вона може і в реалістичній тематиці працювати. Досить цікаві картини вона створювала у живописі олійному.

До олійного живопису Наталія Камерська обіцяє повернутися. Не виключено, каже, що у цій техніці створить картини за сюжетами відомої поеми Івана Котляревського «Енеїда».

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію