Доїхати на Сорочинський ярмарок у цьому році – на 20 гривень дорожче

А для зручності роботи транспорту на території самого дійства працюватиме тимчасова автостанція. Про це говорили у середу під час планової наради в обласній адміністрації.

Хто, як, за скільки і коли возитиме відвідувачів на Сорочинський ярмарок та з нього? Організаційні моменти щодо забезпечення транспортного сполучення обговорюють в обласній адміністрації. Представники управління інфраструктури зібрали перевізників, представників авто та залізничного транспорту і контролюючих організацій. 

На період Сорочинського ярмарку підвозити людей буде більше транспорту. Наразі це ще плюс десять перевізників. Стільки звернулися за отриманням тимчасових дозволів. Тобто, крім звичних автобусів і маршруток, які рухаються із Полтави чи інших населених пунктів. Як розраховують кількість відвідувачів і, відповідно, необхідного транспорту, в управлінні не кажуть. Але чекають, що потоки таки збільшаться.

Сергій Марчишинець, в.о. начальника управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА

- Якщо десь було падіння у 2014-2015 році в два-три рази, то зараз десь у півтора рази збільшилася. Ми можемо тільки прогнозувати, тому і коригуємо через договори введення тимчасових маршрутів. І перевізник сам, з огляду на ситуацію, може відмовитися від здійснення даних перевезень.

Наприклад, якщо буде одна людина, то маршрутка їхати не буде, пояснюють в управлінні інфраструктури. Приміські маршрути рухатимуться з інтервалом у 30 хвилин, міжміські – за затвердженим графіком автостанцій. Одну таку тимчасову відкриють і в Сорочинцях, працюватиме вона відповідно до роботи самого ярмарку з 22 серпня. 

Поїхати у Великі Сорочинці з двох автостанцій Полтави – першої та третьої – найраніше можна буде о 5 ранку, повернутись – о 22. Тарифи перевізники ще не затвердили, але вони відомі.

Валентина Старушко, представниця автостанцій м.Полтави

- Ми пропонуємо 80 гривень. Це з Полтави. Так, як працюють у звичному режимі, – до 80 гривень: 79, 72 гривні є, 75. Думаю, перевізники, вірогідніше за все, 80 гривень дадуть. Минулий рік тариф був 60 гривень.

Інформацію обіцяють розмістити на сайті. А з 15 серпня запустити попередній продаж квитків.

Самих перевізників просять зважати на температурний режим і слідкувати за безпекою.

Віктор Поліщук, начальник Управління Державної служби України з безпеки на транспорті в Полт.обл.

- Аптечки відповідали терміну придатності, переліку ліків, які повинні там бути. І щоб вони знаходились у потрібній кількості. Щоб вогнегасники були повірені, і в легкодоступному місці були. Щоб працювали всі люки.

Проблем із транспортом у попередні роки не було, кажуть в полтавській адміністрації.

Сергій Марчишинець, в.о. начальника управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА

- Основна проблема була – це поведінка самих відпочивальників. Коли ввечері, зрозуміло, відпочили гарно, і потім починаються певні нюанси. Але для цього налагоджений контакт із відповідними органами правоохоронними.

Нагадаємо, Сорочинський ярмарок має відбутись із 22 по 27 серпня.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію