Путін хоче використати ППО на кордоні Білорусі із Україною

Очільник Кремля навіть вніс до Держдуми відповідний документ для отримання дозволу.

Президент РФ Володимир Путін хоче використати ППО на кордонах Білорусі з ЄС та Україною. Відповідний законопроект він вніс до Державної Думи, повідомляється на сайті Держдуми.

У повідомленні зазначається, що Путін просить Держдуму ратифікувати протокол "Про ратифікацію протоколу про внесення змін і доповнення до Угоди між Російською Федерацією і Республікою Білорусь про спільну охорону зовнішнього кордону Союзної держави в повітряному просторі і створення Єдиної регіональної системи протиповітряної оборони Російської Федерації і Республіки Білорусь від 3 лютого 2009 року".

duma.gov.ru duma.gov.ru

Протокол був підписаний 2 листопада 2016 року в Мінську. Його положеннями уточнюється понятійний апарат Угоди, а також вносяться зміни, що стосуються організаційно-штатної структури Збройних Сил Російської Федерації і порядку застосування зброї і бойової техніки черговими з протиповітряної оборони при спільному виконанні завдань бойового чергування.

«Реалізація Протоколу дозволить підвищити надійність охорони зовнішнього кордону Союзної держави в повітряному просторі, сприятиме зміцненню безпеки двох держав і не потребуватиме додаткових асигнувань федерального бюджету», - йдеться у повідомленні.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію