З окремим КПП та оновленою Алеєю Героїв

На території Музею важкої бомбардувальної авіації триває реконструкція. Облаштовують паркову зону, аби відвідувачі могли знайомитися з експозицією не лише у стінах закладу. 

Зовсім скоро територію поблизу Музею важкої бомбардувальної авіації буде не впізнати. Тут триває реконструкція Алеї Героїв та облаштування паркової зони. Ця робота пожвавилася з того часу, як полтавський музей отримав статус філії Національного військово-історичного музею.

Віктор Дейнега, завідуючий Музеєм важкої бомбардувальної авіації

- Звичайно, як у кожному музеї, так і в нашому філіалі є перспективний план розвитку, і тому вся наша робота направлена на те, щоб створювати нові експозиції, для того, щоб створювати комфортні умови для наших відвідувачів.

Перш за все – це окремий контрольно-пропускний пункт. Далі відвідувачі будуть потрапляти на Алею Героїв. Раніше вона розташовувалася ближче до самого музею. Зараз вирішили ці скульптури перенести до входу.  

Петро Романюк, начальник науково-просвітницького відділу Музею важкої бомбардувальної авіації

- Це Герої Радянського Союзу, які стали в роки війни героями, 184 Полтавсько-Берлінського авіаційного полку, який базувався в Прилуках (Чернігівська область) і входив до складу нашої авіаційної дивізії. Тому ці бюсти тут і стоять.

Вздовж Алеї, розповідає Петро Романюк, планують поставити лавки, а також деякі експонати військової техніки. Із реконструкцією музею фінансово допомагає Міністерстві оборони та спонсори.

Петро Романюк, начальник науково-просвітницького відділу Музею важкої бомбардувальної авіації

- Міністерство оборони України виділяє кошти, незважаючи на те, що скрутне становище в Міністерстві з коштами, йде війна. І тому, як можуть, нам допомагають. У планах – розширяти наші експозиції, ось тут буквально будуть створені ці майданчики артилерійського озброєння.

Біля музею також планують встановити пам'ятний знак на честь авіаторам, які загинули в зоні АТО.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію