Вбитий чоловік, поранена дитина та план «Перехоплення»

На полтавському пляжі сталася стрілянина. Вчора увечері біля Ворскли зібрались перехожі, поліція та кілька машин «швидкої». Виявилось, дві компанії, що відпочивали на пляжі «Дублянщина», не знайшли спільної мови. Коли слів стало замало, в хід пішла вогнепальна зброя. Поліція вже затримала одного чоловіка, який стріляв. Та декому все ж вдалось втекти від правоохоронців.

Удень – територія відпочинку, а увечері – місце стрілянини. Сутичка на пляжі «Дублянщина» перетворилась на озброєний конфлікт.

За словами відпочивальників, які мимоволі стали свідками події, сварка трапилась між власниками пляжного кафе та відпочиваючими, серед яких були спортсмени. Коли слів забракло, розпочалась бійка. Та нею конфлікт не вичерпався.

Наталія Ширіпова, речниця патрульної поліції

- Люди були не в тверезому стані і напали на власників. В них були палки і засоби, схожі на зброю. Вони сильно побили одного з власників. І тоді один з власників (в нього була своя зареєстрована зброя) вистрелив в нападаючих.

Стрілянина, і як наслідок – вбивство. Чоловік з компанії, що нападала на власників кафе, помер від поранень у голову та серце. Стрілянина зачепила й дитину – семирічного хлопчика Марка Купріяна. Він отримав кілька дробових поранень. Ми про стан його здоров'я дізнавалися  в лікарні. 

- Доставили до нас з вогнепальним дробовим пораненням грудної клітини, була дроб на руках та обличчі.

До хірургії потрапити нам не вдалось. Але стало відомо, що стан дитини стабільний. Також вдалось з'ясувати, що Марк Купріян не належав до жодної зі сторін конфлікту. 

Наступного дня мама травмованого хлопчика теж відмовилась від інтерв'ю. 

Олександр Волошин, в.о. завідуючого хірургічним відділенням 1 МКЛ

- Кульові поранення - не приникаючі, загроз життю дитини немає. Дитина при свідомості, стан її середньої важкості. Дитину підготували до операційного втручання, щоб видалити кульові поранення.

Та, окрім дитини, тілесні ушкодження також отримали син, який стріляв з рушниці, та його 45-річний батько. Ще одиного 24-річного хлопця було поранено. Їм і досі надають меддопомогу. Поліція тим часом встановлює обставини перестрілки у Полтаві.

Руслан Бірюков, заступник начальника поліції Полтавщини

- Встановлено все коло осіб, що там перебували. Компанія, яка фактично спровокувала цю бійку, складалася з раніше судимих осіб, які притягувались до кримінальної відповідальності за тяжкі злочини.

До кримінальної відповідальності буде притягнуто всіх винних осіб, які вчинили незаконні дії на пляжі. Зараз затримана одна особа, а в місті оголошено операцію «Перехоплення».

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію