У Полтаві пройшов захід, приурочений до Дня Гідності та Свободи

Заслужена артистка України Наталія Іванченко спільно з Полтавською філармонією презентувала нову програму «Блокпост» за однойменною повістю українського письменника Бориса Гуменюка

У Галереї показали авторську програму про сьогодення в Україні. Історія майдану та війни у Донецькій та Луганській областях у 2014-15 роках описана на сторінках книги відомого українського прозаїка Бориса Гуменюка. Саме його робота «Блокпост» надихнула Наталію Іванченко на створення однойменної програми. 

Світлана Кравченко, художній керівник Полтавської обласної філармонії

- Ця книга після того, як я і головна діюча особа, Заслужена артистка України Наталія Іванченко, за яку ми узялися працювати, вона просто вразила нас. Ми вирішили, що обов'язково маємо зробити програму для того, щоб показати нашим людям, які живуть тут, у мирній Україні, як там хлопцям.

Осторонь програми не залишилися і співробітники Полтавської філармонії. Разом з Наталією участь у реалізації ідеї взяли солісти Аліна Філіпюк та Микола Гармаш.

Микола Гармаш, соліст філармонії

- Кожен день, читаючи новини, ми просимо Бога, дай Бог, щоб не було загиблих, щоб не було скалічених. Саме менше, що ми можемо робити як артисти – це висловлювати свою позицію громадянську через ці заходи, через ці концерти для жителів нашого міста.

Відеоряд з фрагментами важливих для України подій, декорації, що допомагають поринути в атмосферу блокпосту, майстерне виконання пісень, пов'язаних з подіями та, звісно, фрагменти книги, зачитані Заслуженою артисткою України.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію