Дев’ять юних боксерів з Лубен вибороли 9 медалей на обласному турнірі на Черкащині

Дев’ять спортсменів – дев’ять медалей. Лубенські юні боксери показали гарні результати на відкритому обласному турнірі, який відбувся у селищі Чорнобай на Черкащині.

Мірялися силами на змаганні з боксу «Патріот» близько 100 спортсменів із Черкаської, Кіровоградської та Полтавської областей.

Показали себе вихованці «Бійцівського клубу «Січ», що діє на базі лубенських загальноосвітніх шкіл № 4 та № 7 (керівник Василь Галич).

На думку керівника бійцівського клубу, захоплення будь-яким видом бойового мистецтва позитивно впливає на розвиток дитини. Під час занять тренуються всі групи м'язів, формується гарна фігура тощо. Проте бойові мистецтва — це не лише фізичний розвиток, а й духовний. Діти стають впевненішими в собі, вміють постояти за себе та своїх близьких. Головне розуміти, де та коли слід проявляти свої уміння.

Вихованці «Січі» тренуються у спортивних залах двох лубенських шкіл: № 4 та № 7. Дівчата та хлопці відпрацьовують удари руками, ногами, кидки. Вчаться вони і «правильно» падати та ухилятися від ударів.

Найстаршим  вихованцям клубу по 16 років, а наймолодші – діти дошкільного віку, передає Полтавська ОДА.

Лубенські бійці постійно беруть участь у різноманітних змаганнях по всій країні, демонструють гарну фізичну підготовленість та постійно виборюють призові місця.

Із обласного турніру «Патріот» усі 9 вихованців бійцівського клубу «Січ» привезли по медалі. Так, третє місце на Черкащині вибороли Святослав Карпець, Ігор Рева та Олексій Сербін. Срібні медалі у Максима Устименка, Івана Галича та Дениса Павленка. А чемпіонами стали Таїсія Ровна, Руслан Вашечко та Данило Овчаренко.

Нагадаємо, ШКОЛЯРІ-СПОРТСМЕНИ ІЗ КОТЕЛЬВИ ВИБОРОЛИ НА СУМЩИНІ 6 МЕДАЛЕЙ ІЗ СКЕЛЕЛАЗІННЯ