100 тисяч українських боржників за виплатою аліментів отримали заборону виїзду за кордон

Заборону на виїзд за кордон отримали майже 100 тисяч українських боржників за виплатою аліментів. Про це в інтерв'ю «5 каналу» повідомив міністр юстиції України Павло Петренко.

За його словами, також заборону на кермування транспортними засобами через несплату аліментів мають близько 90 тисяч осіб, заборону на користування зброєю та на полювання – понад 80 тис. осіб.

«Також ми ввели суспільно корисні роботи - для тих, хто, умовно кажучи, не має нічого офіційного і легальних доходів. По всій Україні складено вже понад 8 тисяч протоколів. (22 березня. - ред.) Солом’янський суд вперше виніс рішення та направив одного такого батька на 150 годин суспільно-корисних робіт», - повідомив міністр.

За інформацією Мін'юсту, наразі в Україні приблизно 3 млн дітей живуть у неповних сім'ях і мають право на аліменти або або отримують їх. При цьому кожне четверте рішення суду в Україні стосується саме стягнення аліментів. Міністр юстиції Павло Петренко заявив про плани збільшення мінімального розміру аліментів на дитину та кримінальну відповідальності для боржників з аліментів.

Як відомо, 7 грудня 2017 року Верховна Рада ухвалила законопроект №7277, який передбачає посилення відповідальності за несплату аліментів.

На Полтавщині створили штаб з ліквідації заборгованості по оплаті аліментів.

Нагадаємо, працівники виконавчої служби продовжують роботу з боржниками з аліментів.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію