Близько 4 мільйонів гривень заборгували підприємства Полтавщини своїм працівникам

В області створений регіональний штаб, задача якого - стягувати заборгованості по заробітній платі з недобросовісних роботодавців. На сьогодні 38 виконавчих проваджень вже завершилося, адже з підприємств було стягнено більше 360 тисяч гривень на користь працівників. Більше про роботу цього штабу - далі у сюжеті.

У квітні в Україні розпочалася активна робота зі стягування заробітної плати та інших виплат, пов'язаних з трудовими правовідносинами. Виключенням не стала й Полтавщина. Тут створили регіональний штаб зі стягування боргів з компаній-боржників.

Олег Тимченко, начальник ГТУ юстиції у Полтавській області

- На сьогодні ініціатива Міністерства юстиції - це відпрацювання заборгованості по заробітній платі. В Україні вже почали діяти мобільні робочі групи за участю фахівців Міністерства юстиції, як здійснюють виїзди до регіонів, працюючи у напрямку стягнення боргу по заробітній платі.

Сьогодні Міністерством юстиції України оприлюднено антирейтинг найбільших підприємств, які мають заборгованість із заробітної плати. На перший квартал цього року завдяки службам, вже стягнуто 1 мільйон 200 тисяч гривень.

Одна з визначних ролей при цьому залишається за виконавчою службою.

Віталій Коноз, начальник Управління державної виконавчої служби у Полтавській області

- Ця робота ведеться із року в рік. У минулому році ми стягнули понад 1.3 млн гривень, у цьому році також вже аналогічну суму ми досягли по завершенню кварталу. Робота ведеться систематично за рахунок списання коштів з арештованих рахунків боржника, за рахунок реалізації арештованого майна, тобто працюємо з боржниками.

Зараз працівниками виконавчої служби здійснюються описи рухомого та нерухомого майна підприємств-боржників з метою їх продажу. На виконанні у службі, говорять фахівці, знаходиться 154 провадження на суму близько 4 мільйонів гривень.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію