Студенти аграрної академії мають нове місце для відпочинку

Відтепер у холі четвертого корпусу облаштований відкритий простір «Open spaсe». Тут студентство може відпочити, випити кави чи поспілкуватися з друзями. Допоміг організувати цю локацію представник команди Андрія Матковського, депутат міської ради Олександр Глазов.

Студенти аграрної академії тепер мають нове місце для відпочинку. У холі 4 корпусу з`явився відкритий простір для молоді. Представник команди Андрія Матковського, депутат міської ради Олександр Глазов розповідає: ідея створення такого куточку виникла ще зі студентських років.

Олександр Глазов, депутат Полтавської міської ради

- Зручний для того, щоб можна було просто сісти з друзями та обговорити якісь плани. Після пар можна було залишитись і доробити свої «хвости» або перед здачею чи вікно між парами, можна було залишитись та тут попрацювати.

Представники Студентської ради ПДАА додають: крім цього, хлопці і дівчата можуть у цій зоні скористатися безкоштовним інтернетом. Але в планах - ще не один проект: і все - заради студентів.

Анастасія Голос, голова Студентської ради ПДАА

- Ми готові вже до співпраці разом з «Open spaсe» - відкритим простором. Це ідея з`явилася ще за попередньої каденції членів Студентської ради на чолі з Олександром Глазовим. Тому ми діємо разом заради студентства і думаємо щось цікаве та нове.

На нововведення молодь реагує позитивно. Говорять: такого не вистачало, а тепер хол виглядає не таким порожнім, а навіть затишним.

Владислав Стеблівський, студент ПДАА

- Олександр Глазов молодець, що таке придумав. Нарешті, тут не порожня ділянка, а тепер є, де посидіти, поспілкуватися з друзями, випити кави. Одним словом - круто. Я задоволений.

Максим Шелухін, студент ПДАА

- Я знаю, я вірю в те, що все що не робиться в ПДАА та на нашому факультеті - все до кращого.

Олександр Глазов каже: «Open spaсe»  облаштував за власний рахунок.

Олександр Глазов, депутат Полтавської міської ради

- Далі ми хочемо тут проводити інтерактиви регулярні. Наприклад, це будуть тренінги для молоді. Також опитування: щоб вони хотіли тут бачити? Будемо запрошувати якихось відомих гостей для того, щоб вони могли обговорити.

Скористатись «відкритим простором» можуть не тільки студенти, а й викладачі та звичайні відвідувачі академії.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію