Ефективні засоби для очищення судин

Завдяки високому вмісту антиоксидантів, деякі рослини, такі як чебрець або розмарин, сприяють кровообігу і запобігають появі нальоту на стінках артерій.

Забиті артерії можуть мати серйозні наслідки у вигляді серцево-судинних захворювань. Хоча спочатку цей процес проходить непомітно, поступово з’являються збої в роботі серця, що дуже небезпечно.

Хоч ми і не надаємо цьому велике значення, споживання шкідливих продуктів харчування, сидячий спосіб життя і шкідливі звички, такі як паління, чинять негативну дію на наші артерії, призводячи до таких порушень, як атеросклероз, гіпертонія і серцева недостатність.

З цієї причини, ще до появи будь-яких ускладнень, необхідно вжити заходи, “очистити” судини від відкладень жиру і токсинів, які накопичуються на їх стінках.

Для цього ми хочемо поділитися 5 цікавими трав’яними настоями, властивості яких дозволяють очистити і зняти запалення в артеріях.

1. Настій базиліку

Через високий вмісту хлорофілу, антиоксидантів і важливих мінералів, базилік є одним з кращих натуральних засобів, що сприяють очищенню артерій. Ці речовини сприяють розкладанню холестерину і підвищують еластичність судин, запобігаючи проблемам з кровообігом.

Інгредієнти:

1 склянка води (250 мл). 1 столова ложка листя базиліку (15 г)

Приготування:

Закип’ятіть склянку води, налийте в чашку і додайте листя базиліку. Накрийте напій і дайте йому настоятися впродовж 10 хвилин, щоб він остиг до кімнатної температури. Відфільтруйте листя і пийте.

Спосіб вживання: Пийте 1 чашку настою натщесерце і повторіть прийом в середині дня. Через 2-3 тижні зробіть перерву, а потім повторіть курс знову.

2. Настій чебрецю

Чебрець – це ароматична трава, яка корисна для зниження рівня поганого холестерину і загального холестерину. Він містить антиоксиданти, які покращують засвоєння жирів, перешкоджаючи утворенню жирових бляшок в артеріях.

Інгредієнти: 1 склянка води (250 мл). 1 чайна ложка чебрецю (5 г)

Приготування:

Закип’ятіть склянку води і додайте чайну ложку чебрецю. Дайте напою настоятися впродовж 10 хвилин і відфільтруйте його за допомогою сита.

Спосіб вживання: Пийте 3 рази в день, через 20 хвилин після їжі.

3. Настій селери

Селера має сечогінні і детоксифікуючі властивості, які сприяють очищенню організму. Її антиоксиданти руйнують токсини, які накопичуються в крові і, крім того, видаляють відходи, які забивають артерії. Він містить вітаміни A, C і E і мінерали, такі як селен і цинк, які потрібні для здоров’я серцево-судинної системи.

Інгредієнти: 1 склянка води (250 мл). 1 столова ложка листя селери (15 г)

Приготування: Закип’ятіть склянку води і додайте листя селери. Накрийте напій і почекайте 10 хвилин.

Спосіб вживання: Пийте цей настій 2-3 рази в день, принаймні, впродовж 3 тижнів.

4. Настій глоду

Лікувальні властивості білого глоду можна використати в якості додаткового засобу, щоб зберегти артерії здоровими, без бляшок холестеринів або токсинів. Ця рослина багата флавоноїдами, антиоксидантними з’єднаннями, які сприяють хорошому кровообігу і покращують стан коронарних артерій.

Інгредієнти: 1 склянка води (250 мл). 1 чайна ложка глоду (5 г)

Приготування: Закип’ятіть склянку води і додайте глід. Накрийте напій, дайте йому настоятися впродовж 5 хвилин і відфільтруйте за допомогою ситечка.

Спосіб вживання: Пийте одну чашку настою глоду в середині дня, щодня, впродовж 3 тижнів підряд.

5. Настій розмарину

Розмарин – це трава, що має антиоксидантні і протизапальні властивості, які потрібні для здоров’я мозку, нервової і серцево-судинної системи. Він використовується як тонізуючий і знижуючий тиск засіб, оскільки сприяє циркуляції крові і знижує ризик закупорки артерій.

Інгредієнти: 1 склянка води (250 мл). 1 чайна ложка розмарину (5 г)

Приготування: Закип’ятіть склянку води і додайте розмарин. Накрийте чашку і дайте напою настоятися 2-3 хвилини. Після закінчення цього часу почекайте, поки він охолоне до кімнатній температурі, процідіть і пийте.

Спосіб вживання: Пийте 3 чашки настою в день, через 20-30 хвилин після кожної основної їжі.

У вас високий рівень холестерину? Ви турбуєтеся про можливу закупорку артерій? Приготуйте ці прості трав’яні настої з дивовижними властивостями для захисту артерій. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я! Перед вживанням обов’язково порадьтеся з лікарем.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію