На Великодньому ярмарку у Полтаві зібрали 47 з половиною тисяч гривень

Гучні співи, танці, фотозони, їстівні та сувенірні товари - так виглядав Соборний майдан у понеділок. Цього разу кошти, які вдалося зібрати, волонтери розділили на три частини: до благодійного фонду «Серце до серця» - на обладнання для дитячої лікарні, на лікування поранених бійців та на фронт. 

Марія Лісніченко, журналіст

- Святковий концерт, фотозони та навіть БРДМ просто на центральній вулиці міста Полтави. «Батальйон небайдужих», а саме його волонтери влаштували святковий захід до Великодня.

Волонтери вже не вперше влаштовують свята, щоразу мета одна - зібрати кошти для допомоги тим, кому це потрібно. Традиційний фестиваль-ярмарок започаткували ще до військових дій, запевняють волонтери. Вже 4 роки Великодне святкування дарує полтавцям радість, а бійцям на фронті одяг, захист та їжу. Цього разу, об'єднавши зусилля, волонтери зібрали 47 505 гривень і 63 копійки.

Наталія Гранчак, головна координаторка «Полтавського Батальйону Небайдужих»

- Встановили, що цього року одна третя коштів піде на підтримку діяльності фонду «Серце до серця» для передачі обладнання у дитячу лікарню, одна третя на лікування поранених бійців і одна третя на фронт. Серед цікавинок таких, які ми цього разу представляємо, - це декілька елементів військової техніки, це - нова фотозона, це - дещо в їжі нове.

Цього разу до акції долучилися постійні волонтери «Батальйону Небайдужих», представники духівництва, навчальних закладів міста та навіть приватні підприємці й майстри. На території ярмарку діяли фуд-корти, сувенірні розкладки, для малечі аквагрим та майстер-класи. Серед волонтерів й Інна Дудка. Сьогодні вона навчає дітлахів та дорослих писанкарству.

Інна Дудка, волонтер

- Малюємо з дітками тут писанки, також дорослі цікавляться, ну кому ще більше подобається. Ми часто цим займаємося, це не перший наш майстер-клас. Як ми дізналися? Просто, напевно ми просто цим живемо.

Завітала на Великодній фестиваль і родина Прокоф'євих. Вирушивши на прогулянку, Марина та Роман були приємно вражені гучним святкуванням на Соборній площі.

Марина і Роман Прокоф'єви, завітали на свято

- Сьогодні святковий день, чудова погода. Ми вирішили прогулятися і тому прийшли до центра міста подивитися, що цікавого відбувається.

Загалом за час акції на Великодній ярмарок завітало кілька тисяч полтавців. Сприяла святкуванню й добра погода.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію