На Полтавщині роздають «теплі кредити»

Це послуга корисна особливо для співвласників багатоквартирних будинків та житлово-комунальних кооперативів. Але, щоб населення активніше користувалося цим, варто на постійній основі фінансувати програму - наголошували члени комісії з питань житлово-комунального господарства.

У Полтавській обласній раді відбулося засідання комісії з питань житлово-комунального господарства. Одне з основних питань порядку денного - заходи з енергозбереження у багатоквартирних будинках та кооперативах. Начальник управління житлово-комунального господарства Полтавської ОДА Едуард Рева наголошує: участь у «теплих кредитах» допомагає повернути значну кількість фінансів, але, щоб населення більше користувалося такою послугою, необхідно збільшити фінансування програми. Адже передбачено виділення лише 1 млн гривень з обласного бюджету.

Едуард Рева, начальник управління житлово-комунального господарства Полтавської ОДА

- Якщо програма буде то фінансуватися, то ні. А це буде людей стримувати брати такі «теплі кредити» і зрозуміло, що вони не будуть брати.

Не залишилося поза увагою депутатів і питання встановлення розміру кошторисної заробітної плати працівників житлово-комунального господарства. Директор Департаменту капітального будівництва ОДА Тимофій Голбан наголошує: для утримання спеціалістів необхідна гідна заробітна платня, при якій фахівці залишаться працювати на Полтавщині і не виїжджатимуть закордон. А зараз - вона не достатня. Тому в планах посадовців збільшити заробітну плату з 4500 грн до 7800 грн.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію