Дільничні офіцери поліції Полтавщини приєдналися до акції «Зафарбуй напис»

Дільничні офіцери відділення поліції № 1 Полтави, у рамках профілактичних заходів, взяли участь в акції із зафарбовування настінної реклами наркотичних засобів, яка пройшла днями в Полтаві. Про це йдеться на сторінці поліції в соцмережі.

Ініціаторами проведення заходів стали громадські активісти та пересічні полтавці, які не лише словами, але й справами готові боротись з розповсюдженням наркотиків у місті.

«Зафарбовування подібних написів – це, звичайно, далеко не єдиний і не основний метод протидії розповсюдженню наркотиків на території міста, - зазначив начальник відділення поліції № 1 міста Полтава Сергій Махно. – Однак, у комплексі з іншими превентивними методами, він також є необхідним і приносить свій результат».

Перед тим, як зафарбувати відповідні написи на стінах, дільничні офіцери поліції фіксують їх на технічні засоби. У подальшому, цю інформацію направлять до відповідних підрозділів Головного управління Національної поліції в Полтавській області. А ті мають технічні засоби для встановлення осіб, які за допомогою мережі Інтернет та мобільних додатків поширюють наркотики.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію