У громадському транспорті Вроцлава залунала українська мова

У квиткових терміналах та на компостерах громадського транспорту польського Вроцлава запустили україномовну версію. Таким нововведенням міське транспортне підприємство підтримує українських заробітчан та студентів. Про це повідомляє 24 канал із посиланням на Польське радіо.

Зараз у Вроцлаві працюють 154 нові стаціонарні квиткові термінали. Окрім цього, у міському транспорті є 2,7 тисячі компостерів з функцією придбання проїзного квитка у трамваях і автобусах. Усі вони мають три мовні версії: польську, англійську та німецьку. Відтепер є також українська мова, пишуть у виданні.

У ЗМІ зазначають, що так Міське транспортне підприємство (MPK Wrocław) підтримує тисячі українців, які живуть, працюють та навчаються у цьому польському місті. Окрім цього, у виданні додають, що нова мова у терміналі – це крок назустріч найчисленнішій національній меншині у Вроцлаві.

Українську мову у квиткових терміналах ввела компанія Mennica Polska. Вона відповідає за продаж квитків у Вроцлаві.

Додамо, що станом на квітень 2017 року у Вроцлаві проживало близько 64 тисячі українців. До цього міста вони приїжджають, здебільшого, на роботу.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію