Великдень - у музеї Володимира Короленка

На свято до садиби письменника запросили осіб з інвалідністю. Для них влаштували розважальну програму, а також концерт єпархіального хору. Більше про цей захід розкажуть мої колеги.

Такими Пасхальними пісноспівами вітали осіб з інвалідністю в Полтавському літературно-меморіальному музеї Короленка. Артем Сколібох тут частий гість. Зізнається: такі заходи намагається не пропускати.

Артем Сколібох, запрошений гість 

- Мені тут все подобається. Ми тут кожен рік проводимо заходи. Новий Рік, Вареники. Тут мені все до вподоби.

Захід «Славимо Великдень!» у музеї проводиться вдруге. На свято завітали члени громадської організації «Полтавський місцевий осередок Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України», священнослужителі та творчі колективи.

Олександр Горай, священик УАПЦ

- Основна мета - це не залишити дітей без особисто нашої уваги. Ми хочемо бути християнами не тільки буквою, але і ділом, не тільки словом, але і вчинком.

Пізнавально-розважальна програма відбулася за участю єпархіального хору та дитячого хору «Янголи з небес». Вікторія Ігнатченко, представниця останнього, говорить: виступати перед людьми з інвалідністю відповідально і завжди хвилююче. 

Вікторія Ігнатченко, учасниця дитячого хору «Янголи з небес»

- Я бачу, як вони радіють, мені самій подобається перед ними виступати.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію