У Полтаві поліціянти врятували самогубця

Сьогодні, близько 13:00, перехожі полтавці повідомили до поліції про те, що з балкону шостого поверху по вулиці Б. Хмельницького намагається стрибнути чоловік.

«Головним було  - врятувати людину, а вчинок наш не героїзм, а повсякденна робота поліцейського», - Петро Семенюта, керівник відділення поліції №2 Полтави.

Першими на виклик про громадянина, що має намір скоїти самогубство, прибули начальник відділення поліції №2 міста Полтава Петро Семенюта та його заступник Віктор Рєзчіков.

Правоохоронці швидко знайшли власників квартири, на перилах якої знаходився чоловік. Щоб зупинити його від фатального кроку, поліцейські, не роздумуючи, кинулись на його порятунок. Переконати чоловіка відмовитись від задуманого, не допомогло. Вже втрьох, разом із власником квартири, поліцейські схопили молодика і швидко затягли хлопця всередину. 

Як виявилось, людиною, що намагалась вкоротити собі віку, виявився 20-річний іноземець, який приїхав до Полтави з міста Суми і на одну добу винайняв квартиру на восьмому поверсі цього будинку. З’ясовується, що саме спонукало молодого чоловіка до такого необдуманого вчинку. Наразі іноземець  знаходиться в медичному закладі.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію