На Кобеляччині нагородили сміливців, які затримали злочинну групу

Початок квітня для Кобеляцького району ознаменувався резонансною подією кримінального характеру. У селі Бутенки місцеві жителі спільно із правоохоронцями затримали групу озброєних злочинців, яких підозрюють у скоєнні цілої серії крадіжок. Усі — мешканці Кіровоградської області, один з них уже судимий за майнові злочини. Наразі по даному факту триває досудове розслідування, повідомляють на сторінці Кобеляцької РДА в соцмережі.

Вже вчора, до Бутенок приїхали голова Кобеляцької РДА Таміла Шевченко, депутат Полтавської обласної ради, голова комісії з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій Геннадій Коваленко та начальник Головного управління Національної поліції у Полтавській області Андрій Замахін.

Вони спільно із головою Бутенківської об’єднаної територіальної громади Миколою Скрильником нагородили місцевих жителів та працівників поліції, які, ризикуючи власним життям, взяли участь у затриманні злочинців.

Урочистості відбулися в приміщенні сільської ради.

Сміливцям подякували за активну громадську позицію, проявлену пильність та допомогу у затриманні злочинної групи. Їм вручили відзнаки «Знаки пошани» Головного управління Національної поліції у Полтавській області та Почесні грамоти і нагрудні знаки Полтавської обласної ради.

Натомість, голова Бутенківської ОТГ Микола Скрильник повідомив, що ініціюватиме внесення змін до Програми боротьби зі злочинністю, що дозволить преміювати людей, котрі брали участь у затриманні злочинців.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію