Близько чотирьохсот чоловік наводили лад на так званій «території успіху»

Колектив Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка на чолі з ректором долучились до благоустрою території навколо вишу. Цього дня студентський кампус побільшав на понад сотню декоративних рослин.

Більше чотирьохсот чоловік – студентів та викладачів Полтавського Національного технічного університету імені Кондратюка вийшли на традиційну толоку. До благоустрою території навколо вузу долучилась не тільки молодь, а й науково-педагогічний колектив та ректорат.

Ректор вишу Володимир Онищенко говорить: фахівці архітектурного факультету розробили ландшафтний дизайн, згідно з яким вже упродовж місяця тривають роботи на території внутрішнього двору університету. 

Володимир Онищенко, ректор ПНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Сподіваюсь, що через деякий час тут буде надзвичайно приємна територія, де будуть відпочивати і студенти, і викладачі. Також запрошуємо мешканців Полтави до нашої «території успіху», як ми його називаємо, щоб відпочити.

Студенти та викладачі на чолі з ректором наводили лад на прилеглих до вишу територіях: прибрали, вивезли сміття та посадили одинадцять видів декоративних рослин, а це – більше ста зелених насаджень.

Юрій Голик, завідувач кафедри екології ПНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Екологія – це, в першу чергу, стан душі. У нас сьогодні йде таке екологічне оновлення душі. Тобто, кожний намагається те, що в нього накопилось на душі, що кожному хочеться сказати в нашому суспільстві, – сьогодні реалізує тут.

Студенти говорять: таку ініціативу підтримали охоче.

Марина Корнієнко, президент Студентського парламенту ПНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Їм це подобається, завжди хочуть прибрати свою територію, щоб тут було дійсно гарно, коли приходять гості, абітурієнти. Щоб дійсно тут було красиво.

Олександр Дроботя, голова профкому ПНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Таким заходом ми покращуємо саме територію університету, і заразом це зближає – як викладачів, так і студентів.

Окрім благоустрою території вузу, студенти в лабораторії автомобілів дають нове життя машинам, котрі відпрацювали свій ресурс. Старі авто планують переобладнати на електричний хід з дистанційною навігацією. 

Олександр Орисенко, завідуючий кафедрою будівельних машин та обладнання ПНТУ ім.Ю.Кондратюка

- Ця робота виконується, в першу чергу, з метою надати можливість студентам відчути, як в справжніх виробничих умовах переобладнуються автомобілі, дати можливість провести наукові дослідження майбутнім магістрантам.

Після прибирання всі бажаючі могли спробувати польову кашу, обговорити результати толоку та запланувати нову.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію