17 квітня - Всесвітній день еспресо

17 квітня у світі відзначають День еспресо, тому українцям, які починають ранок із фіранки ароматної кави, буде цікаво ознайомитися із деякими фактами.

Що таке еспресо

Еспресо - це метод приготування кави шляхом проходження гарячої води (близько 90°C) під тиском 9 бар через фільтр з меленою кавою. Цей метод винайшли у Італії. З італійської слово "espresso" перекладається як "вичавлений", "спресований", "під тиском".

Як готують еспресо

Принцип приготування еспресо не складний за умови використання еспресо-машини. Гаряча вода з температурою 90° (з варіаціями 85—97°) під високим тиском, в ідеалі 9 бар, проходить через шар спресованої меленої кави протягом 25—30 секунд. За цей час пропускається 30 мл води. При цьому в чашку потрапляє насичений смаком і ароматом кавовий напій. Він густіший, ніж звичайна кава.

Історія винайдення еспресо

Все почалося у Італії, коли міланський інженер Луїджі Беццера 18 листопада 1901 року винайшов першу еспресо-машину. Вона представляла собою великий бойлер, наполовину заповнений киплячою водою, у верхній частині знаходився пар під тиском.

Головним нововведенням Луїджі Беццера була група з холдером, яка розташовувалася на бойлері, і в яку, відкриваючи клапан важелем, бариста заливав гарячу воду. Далі людина опускала важіль, щоб закрити клапан подачі води, відкривала клапан подачі пари на кавову таблетку в холдері, який і пропускав воду через каву і крізь мембрани ситечка в холдері, через носик напій потрапляв у чашку.

Зараз поширені професійні суперавтоматичні кавомашини повного циклу приготування (від помелу кавового зерна необхідної тонкощі і необхідної кількості, до його трамбування в таблетці і екстракції при заданих параметрах, в тому числі і температури), в яких всі етапи приготування кави чітко відслідковуються електронними компонентами самої кавомашини, а налаштуванням і сервісом таких машин займаються спеціально навчені інженери.

Як п'ють еспресо в різних країнах світу

В англомовних країнах найпопулярнішим варіантом еспресо стало капучіно. Справа в тому, що в них існувала давня традиція вживання кави з молоком.

Є також різні специфічні методи приготування молочної пінки. У Північній Америці особливу популярність здобуло лате. Особливо з додаванням різних сиропів. Спочатку мода на лате поширилася в Каліфорнії. Пізніше смаком цього ароматного напою стали насолоджуватися в Сіетлі. Через деякий час вся Америка полюбила латте, повідомляє "Нестле".

В Австралії також високо оцінили еспресо. Історія появи лате у Великобританії тісно пов'язана із заборонами на продаж алкогольних напоїв. Відповідно до закону, після шести годин купити спиртне було проблематично. Тому австралійська молодь стала більше вживати каву. Перші еспресо бари були недорогими закладами, де переважно відпочивали небагаті представники італійських іммігрантів. Саме завдяки їм з'явилася унікальна культура.

У країнах Центральної Європи цей вид кави вважається істинно європейським. У східно-европейських державах еспресо був пов'язаний з ностальгією по "досоціалістичному" періоду історії. В азіатських країнах напій вважається частиною виключно західної культури. У тих краях існує своєрідна культура охолодження напою перед вживанням у спекотну погоду.

Види еспресо, які дивують

Лунго - 7-9 грамів кави зі збільшеною кількістю до 100 мл; Дабл еспресо - подвійна порція класичного еспресо;

Макіато - еспресо з додаванням теплої молочної пінки; Рістрето - маленька порція класичного еспресо з насиченим смаком і невеликою кількістю кофеїну; Романо - еспресо з додаванням лимонного соку або лимонної цедри; Кон-пана - класичне еспресо з додаванням ніжних збитих вершків;

Корето - з додаванням лікеру, в основному для нього використовують граппу; Доп - дуже міцний подвійний еспресо з великим вмістом кофеїну; Фредо - солодка і холодна кава з кубиками льоду.

Цікаві факти про еспресо

Еспресо - найпопулярніший вид приготування кави у світі. Фахівці стверджують, що в чашці еспресо міститься менше кофеїну, ніж в такій же чашці звичайної кави. Під час досліджень вчені з'ясували, що еспресо знижує ризик розвитку хвороб серця і раку підшлункової залози. Гранична норма становить 8 чашок еспресо на день, але найкраще обмежитися 2-3 чашками.

Еспрессо користується великою популярністю у всьому світі і, перш за все, на півдні Європи - в Італії, Іспанії та Португалії. Класичний еспресо зазвичай має обсяг 25-35 мл і подається в чашці демітасе на 60-70 мл або спеціальній чашці для еспресо. Подвійний еспресо, що готується з 18-22 грамів кави, має об'єм 60 мл. Невелика склянка води входить в обов'язкову сервіровку еспресо. Це потрібно, щоб очистити смакові рецептори, щоб краще відчути смак кави.

Краще за все пити каву після сніданку, а не на голодний шлунок.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію