Фаворитка Євробачення 2018 - епатажна Нетта Барзілай

У 2018 році Ізраїль на "Євробаченні" представить Нетта Барзілай. Що треба знати про екстравагантну учасницю 63-го міжнародного конкурсу, читайте далі. 

Перемогу на "Євробаченні 2018" пророчать молодій співачці з Ізраїля Нетті Барзілай. Її запальний трек "Toy" уже заполонив сотні радіомереж і зібрав майже 14 мільйонів переглядів на YouTube. До речі, прихильники виконавиці кепкують, що так, як вона, виглядала б дитина Леді Гаги й Адель.

Дитинство артистка провела в Нігерії, де працювали її батьки. До великої сцени Нетті встигла попрацювати вихователькою, офіціанткою, тамадою і навіть відслужити в ізраїльській армії. Яскрава, кумедна і нестандартна - 25-річна Барзілай, немов магніт притягує до себе усіх навколо. Тому не дивно, що саме їй букмекери пророчать перемогу на "Євробаченні 2018".

Омріяний квиток на 63-ий міжнародний пісенний конкурс дівчина отримала після перемоги в 5-му сезоні шоу "А-Кохав А-Ба Ле-Іровізйон". Нетті виступить у першому півфіналі "Євробачення 2018", 8 травня, з піснею "Toy". 

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію