Найкмітливіші юнаки та дівчата Полтави змагались за Кубок міського голови

Щорічний фестиваль КВН серед збірних команд закладів вищої освіти міста пройшов у палаці дозвілля «Листопад». 5 команд, 10 учасників в кожній, і всього один Кубок переможця.

У Полтаві вже традиційно пройшов фестиваль КВН на Кубок міського голови. У поєдинку за звання найдотепніших зійшлось 5 збірних команд закладів вищої освіти міста: Українська медична стоматологічна академія, Полтавський національний педагогічний університет імені Короленка, технічний університет, аграрна академія та університет економіки і торгівлі. Всі команди були настроєні рішуче. 

команда КВН ПНТУ

- На що ви розраховуєте? 

- Ну, нас погодували вже. В принципі, треба, щоб переходи відремонтували. Ні, ми розраховуємо на перемогу, як і будь-яка команда.

Відкривали цьогорічний КВН переможці минулого року – команда «СМТ» Полтавської державної аграрної академії. Гравці змагались у чотирьох конкурсах, а саме: привітання «Прогулянка містом», розминка, відеоконкурс «Моя Полтава схожа на мене» та домашнє музичне завдання «Полтавські байки».

Кожну команду особисто підтримав та привітав міський голова Олександр Мамай. Неочікуваним став сюрприз від мера для кожного глядача у залі. Свій вхідний квиток на КВН незабаром можна буде обміняти на запрошення на святкування Дня молоді у Полтаві. Відкривши таємницю, Олександр Мамай повідомив, що цьогоріч на захід завітає відома українська співачка Ольга Полякова.

Олександр Мамай, Полтавський міський голова 

- Ми сьогодні підготували грошові винагороди для всіх без виключення, тому що, як би там не було, але сьогодні, попри таку важку економічну ситуацію в країні, кожен студент повинен розуміти, що міська влада не залишиться осторонь їх проблем.

Кожна команда отримала грошову винагороду у розмірі 10 тисяч гривень. А всі присутні могли насолодитись піснями запрошеного співака IVANа NAVI.

IVAN NAVI, співак 

- Насправді, я дуже активний був. В школі я співав на різних заходах, і коли хлопці почули, що я співаю, вони мене взяли в КВН виключно для того, щоб я співав.

Переможець фестивалю КВН серед збірних команд закладів вищої освіти Полтави отримав головний приз – Кубок міського голови.

команда-переможець ПНТУ

- Це нереально, емоцій море. Через стільки років – нарешті дочекались.

Інші учасники команд, у свою чергу, чекають реваншу у наступному році.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію