Кола на воді, написані олійними фарбами, – у Художньому салоні

Свої унікальні роботи тут демонструє Олег Мінгальов. Як говорять про творця його колеги – «найбільш неполтавський художник Полтави» – вже відомий далеко за межами України. Полотна, що вже прикрашали стіни галерей у Харкові та інших містах, цього дня у Полтаві вперше.

У стінах Художнього салону відкрилась нова виставка художника Олега Мінгальова. Цього разу митець продемонстрував серію під назвою «Кола на воді». Раніше у поціновувачів мистецтва з Харкова вже була можливість насолодитися незвичайними картинами на філософську тему, цього ж дня черга дійшла і до полтавців. Тут картини презентують саме на прохання місцевих шанувальників Олега Мінгальова.

Олег Мінгальов, автор виставки «Кола на воді»

- Це концептуальна серія. Пейзаж, котрий уособлює не тільки для мене, а й для багатьох поетів, художників, літераторів, композиторів, кінорежисерів Бога. Тобто, пейзаж, як метафора творця Бога.

На виставці художник представив роботи у незвичайному стилі. Ідея створення колекції прийшла художнику під час спостереження за природою. Саме у колах на воді, говорить він, відображається життя: каміння, що летить у воду, риба під водою та зірки, що віддзеркалюються у водоймі. У виставковій залі, окрім своїх робіт, художник показав й роботи своїх дітей. Також серед сюрпризів – декламування Олегом Мінгальовим власних віршів. Чоловік відомий і як поет, театрал, драматург, мислитель та ідеолог гуманітарно-мистецьких концепцій.

Олександр Ковтун, поет

- Я вперше бачу сьогодні його картини, я дійсно знайомий з сучасними авторами дуже відомими, в деякій мірі – комерційними, але те, що я побачив... Я побачив ці кольори, я побачив і перевірив свої відчуття – дуже тонко.

Найближчим часом картини мають продемонструвати за кордоном. Як говорить художник, зараз йдуть перемовини з виставковими залами у Римі та Флоренції.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію