Хто контролює якість українських доріг

За словами глави “Укравтодору” Славоміра Новака, контроль якості доріг в Україні здійснюється на чотирьох рівнях. Виконуючий обов’язки керівника “Укравтодору” Славомір Новак пояснив, хто контролює ремонт українських доріг, передає Еспресо.

“Зараз в Україні діє чотирирівневий контроль”, – заявив очільник “Укравтододу” під час Ukrainian Infrastructure Forum.

А саме:

– Дорожні служби на місцях;

– Безпосередній керівник “Укравтодору”, який може ініціювати перевірку якості дорожнього покриття будь-коли та в будь-якому куточку країни;

– Незалежні контролери, фінансовані міжнародними структурами (зокрема, зараз це польський та угорський уряди);

– Громадський контроль.

Очільник “Укравтодору” звернув увагу, що саме громадський контроль є чи не найголовнішим та пообіцяв особисто докласти всіх зусиль для того, щоб належно та оперативно реагувати на скарги громадян.

Окрім того, Новак звернув увагу, що до конролю українських доріг також повинні бути залучені правоохоронні органи. Головною проблемою того, що на українських дорогах “асфальт сходить разом зі снігом” Новак називає аварійний ремонт українських доріг (або так званий ямковий):

“На такий ремонт немає жодних гарантій”, – каже очільник “Укравтодору”. – “А це повинна бути відповідальність компаній”.

За словами Новака, відповідно до урядової концепції Державної програми розвитку доріг на 2018–2022 роки, через п’ять років Україна повністю відмовиться від ямкового ремонту дорожнього покриття.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію