Василь Вірастюк худнутиме в "Зважених та щасливих"

Телеканал СТБ розпочав зйомки восьмого сезон найвагомішого реаліті країни – "Зважені та щасливі". Цього року проект знову буде парним – боротись за здорове та щасливе життя, вирішувати проблеми з вагою, а разом з тим і між собою, будуть батьки та діти.

Перший знімальний день став подвійним сюрпризом для учасників. Виявилосяь, що Василь Вірастюк, про якого заявляли раніше, прийшов не тільки худнути; разом з В'ячеславом та Мариною Узелковими він став третім тренером проекту. Це означає, що у таборі схуднення знову три команди, і одній із них доведеться працювати під наглядом найсильнішої людини світу.

"Тренерський склад "Зважених та щасливих" залишався незмінним останні декілька років, завдяки чому в Слави та Марини сформувалася своєрідна сімейно-спортивна ідилія. Цього року ми вирішили її розбавити тренером іншої категорії – такого у нас точно ще не було. Для своєї команди Василь буде не тільки суворим наставником, лідером, але і прикладом, адже вперше на нашому проекті буде тренер, який худне. Він буде виконувати всі вправи разом зі своєю командою і щотижнево зважуватись з ними. Впевнений, це надасть його підопічним ще більше мотивації та духу суперництва – хіба можна працювати у півсили, коли поруч твій тренер так само важко тренується над собою? У Узелкових з'явився дуже сильний конкурент", - прокоментував директор ТО, яке виробляє шоу "Зважені та щасливі", Євген Тунік.

Зйомки восьмого сезону "Зважених та щасливих" продовжать до серпня, а прем'єра реаліті в ефірі СТБ традиційно відбудеться восени 2018 року.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію