У Полтаві пройшла вистава режисера Влада Троїцького «ЦеШо?»

5 акторів через поєднання музики та театру розповідають про найактуальніші проблеми сучасного суспільства

На запрошення галереї сучасного мистецтва «Art Jump» до Полтави з новим театральним проектом «ЦеШо?» завітав режисер Влад Троїцький. У виставі грає п'ятеро акторів: Марічка Штирбулова, Маруся Бернос, Катерина Петрашова, Надія Голубцова та єдиний юнак – Ігор Митальников. «ЦеШо?» – соціальне лялькове кабаре, в якому артисти міркують про сучасний світ та місце людини в ньому.

Влад Троїцький, режисер та засновник «ЦеШо?»

- А це дівчата і юнак. Тому трішки інша енергія, це те, що дає їм право ставити дуже прямі і безкомпромісні питання: «Хто ми?», «Навіщо ми?».

Перед виставою Влад Троїцький сподівається тільки на те, що буде свято. 

Влад Троїцький, режисер та засновник «ЦеШо?»

- Ніколи не хвилююсь, правда.

Разом з акторами на сцені – 5 ляльок. Влад Троїцький розповідає: це їх зменшені копії. Вони наслідують творчі інтонації та акценти акторів та протестують проти безликості. 

Актори «ЦеШо?» показали 18 композицій. Їх грали на віолончелі, контрабасі, акордеоні, саксофоні, мелодиці, ксилофоні та перкусії. Про виступ у Полтаві учасники «ЦеШо?» говорять: публіка їх прийняла добре, а на післясмак залишились тільки приємні враження. 

актори «ЦеШо?»

- Ой, у нас ніколи все не вдається. В принципі, кожен виступ – це окреме життя. Тому не можна сказати, що все вийшло, ніколи так не вдається. Але це, як дитина, не можна сказати, вона хороша чи погана. Вона просто така. Але люди були цікаві. Насправді, цікаві реакції, реально дуже відрізняється від Києва.

Відвідувачі вистави «ЦеШо?» зізнаються: залишись задоволені та здивовані. 

Альона Гончаренко, відвідала виставу 

- Надзвичайно, неймовірно, дуже крута вистава.

Тарас Панасенко, відвідав виставу 

- Неймовірні враження, енергійно, максимально емоційно і є над чим задуматись.

Одразу після Полтави виставу «ЦеШо?» побачать у Будапешті, в Національному театрі Угорщини.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію