Чи будуть зміни у пенсійному страхуванні?

У Верховній раді презентували проект №6677. З доповіддю виступила секретар Комітету ВР з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Наталія Веселова. Вона не задоволена сферою пенсійного забезпечення та є співавтором законопроекту №6677, який стосується накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Законопроект №6677 щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування й досі – в стані розгляду. Хоча зареєстрували його ще в 2017 році. Секретар Комітету ВР з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Наталія Веселова не задоволена нововведеннями у пенсійній реформі. На її думку, законопроект №6677 допоможе вирішити проблему. 

Наталія Веселова, секретар Комітету ВР з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення

- Всі люди, які працюють, зобов'язані відраховувати на індивідуальні рахунки певні кошти за нашим законопроектом. Це від 2 до 7% від заробітної плати. І потім людина може отримати пенсію у досягненні пенсійного віку з цих рахунків.

Накопичувальний рівень дозволить збільшити розміри пенсій і стане внутрішньою інвестицією в економіку України.

Наталія Веселова, секретар Комітету ВР з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення

- Тому від створення другого накопичувального рівня виграють і люди, і держава. Люди отримують накопичення, які їм гарантують гідну старість. Ці накопичення можна використовувати ще до досягнення пенсійного віку - наприклад, брати у самих себе кредит або використовувати пенсійні заощадження як заставу під іпотеку.

Наталія Веселова наголошує: розмови про накопичувальний рівень пенсійного забезпечення йдуть з 2003 року, але за ці роки ніхто так і не взяв на себе відповідальність змінити систему.

23 квітня Наталія Веселова перебуватиме з робочим візитом у Полтаві. З 12-ої до 14-ої години вестиме прийом громадян у приміщенні Центру «Погляд» за адресою: вул.1100-річчя Полтави, 12.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію