«Мафія» в аграрній академії

Тут вже традиційно студентів запросили долучитися до інтелектуальної гри «Мафія», аби відпочити, краще познайомитися, а також потренувати фантазію й інтуїцію. Цього разу гру приурочили до Тижня факультету економіки та менеджменту.

Ілля Ісюк – студент Полтавської державної аграрної академії, а ще – активний гравець в інтелектуальні ігри. Цього разу юнак долучився до гри «Мафія», що проходить у стінах рідного вишу. Вона традиційно збирає безліч охочих спробувати свої сили у розвазі.

Ілля Ісюк, гравець у «Мафію»

- На цю гру мене приводять не тільки сьогодні, я вже 2 роки граю. Враження класні, серйозно класні, тому що ця гра розвиває повністю всю Академію, вона дозволяє людям розвиватися не тільки інтелектуально, а й спілкуватися між собою. Це надзвичайна гра.

На думку студентів, а також керівництва Полтавської державної аграрної академії, такі ігри й справді допомагають студентам розвиватися та змістовно відпочивати.

Антон Назаренко, студент ПДАА

- Інтелектуальна гра «Мафія» – у рамках Тижня факультету економіки та менеджменту. Цю гру ми запустили 2 роки тому. Кожен тиждень проводимо, кожну середу. Збираються люди, і не тільки з нашого навчального закладу, а й з інших ВНЗ, і люди, які вже не навчаються, також приходять і з нами разом розвиваються і відпочивають.

Організацію гри «Мафія» на себе щотижня бере студентська рада академії. Саме ці активні юнаки та дівчата самостійно роблять своє студентське життя та життя своїх друзів яскравішим.

Владислав Козак, член Студентської ради ПДАА

- Тут я розкрився дуже максимально, і частково допомогла мені Студентська рада. Тому що це займає у моєму житті зараз величезну роль, величезне місце, і без цього я взагалі важко уявляю своє студентське життя. Багато цікавого, ось як приклад – та сама «Мафія».

У рамках святкування дня факультету економіки та менеджменту інтелектуальна гра «Мафія» – не єдиний захід. Раніше тут вже відбувся забіг, святковий концерт та навіть благодійний аукціон.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію