Відомій українській гімнастці освідчилися на матчі НБА

Дворазова призерка Олімпійських ігор з художньої гімнастики Ганна Безсонова виходить заміж. Пропозицію українці зробив фітнес-тренер Дмитро Момот під час матчу НБА в Майамі.

У перерві гри, Ганні зав'язали очі і попросили знайти м'яч за підказками "тепло/холодно". Аня його відшукала, тільки замість м'яча на місці був Дмитро, який стояв на одному коліні з обручкою на руці. Безсонова відповіла на пропозицію згодою.

У той день Майамі грав з Брукліном і після першої чверті поступався – 20:24. Цей матч відбувся 30 грудня, але фотографії у соцмережі Момот виставив тільки зараз.

260 гостей церемонії, серед яких були відомі футболісти, знаменитості і мільйонери, перевели на рахунок фонду 9,5 тисячі євро (36 євро на людину), стверджує Marca.