За перший місяць нересту органи рибоохорони зафіксували порушень на суму 4,7 млн грн

Держрибагентство підвело підсумки зафіксованих правопорушень за перший місяць нерестової заборони, яка в більшості областей України розпочалася першого квітня. 

За цей період, по всіх областях України рибоохоронні патрулі та органи рибоохорони провели 2529 рейдів. У результаті цих рибоохоронних заходів виявили 4105 порушень правил рибальства. У браконьєрів вилучили 18,1 тис. кг водних біоресурсів та 6343 заборонених знарядь лову. Також затримали 134 транспортних засоби.

«Сума збитків, завданих рибному господарству, які було зафіксовано у квітні 2018 року склала 4,7 млн грн. З них по одному мільйону збитків викрито Чорноморським та Азовським басейновими управліннями. Рибоохоронний патруль не зупиняється на досягнутому, а продовжує фокусуватись на значних порушеннях. Висловлюю сподівання, що в нерестовий період громадяни будуть сумлінними та не порушуватимуть даної заборони», - прокоментував Голова Держрибагентства Ярослав Бєлов.

Найактивніше рибоохоронні заходи проводили в Київській, Миколаївській, Дніпропетровській, Полтавській, Житомирській, Одеській областях, а також Азовським басейновим управлінням.

У деяких регіонах переважна більшість порушень була зафіксована тоді, коли рибалки лише виходили на воду та ще не встигли виловити біоресурси. Відповідно, кількість порушень є значною, але сума збитків – мінімальна. Зокрема така ситуація спостерігається у Вінницькій області, на Волині, Львівщині та Сумщині.

Повідомити про порушення або отримати додаткову інформацію про нерестову заборону можна за телефоном «гарячої» лінії Держрибагентства: 0-800-50-52-50. А також за номерами "гарячих ліній" територіальних управлінь

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію