Працівники патрульної служби поліції особливого призначення "Полтава" удосконалювали свої вміння

На базі тренінгового центру ГУНП пройшли навчання для працівників батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Полтава».

Фахівці-вибухотехніки та інструктори з особистої безпеки провели планові додаткові навчання із особовим складом батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Полтава». 

Вишкіл з бійцями батальйону проводиться на постійній основі для підтримання та перевірки здатності у правоохоронців діяти швидко та правильно в екстремальних ситуаціях. 

Зранку поліцейських направили для проведення навчань на полігоні, що знаходиться на околиці Полтави. Розпочали масштабні заходи з інструктажу, продовжили стрільбами з автоматичної зброї. Керував навчаннями командир батальйону Валерій Лістюхін.

Після стрільб поліцейські прибули на територію тренінгового центру. 

Начальник відділу професійного навчання управління кадрового забезпечення Сергій Гмирь розповів, що такі навчання є необхідними, адже від злагодженості дій кожного бійця окремо залежить ефективність батальйону під час виконання поставлених завдань у цілому.

"Сьогодні ми приділили увагу вибухобезпеці, наданні медичної допомоги та тактиці дій під час несення служби на блок-постах, - розповів Сергій Гмирь. – До навчань особового складу залучили фахівців-вибухотехніків, досвідчених інструкторів з особистої безпеки тренінгового центру та кінологів. Упевнений, що знання, які отримали наші бійці, стануть їм у нагоді під час несення служби на сході країни після чергової ротації".

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію