Робили, та не доробили

Двір біля будинку на Гната Хоткевича, 6 потребує ремонту. Три роки мешканці чекають на його відновлення. Ірина Щербак відправилась туди, аби розібратися, чому території не ремонтують.

- Ось подивіться, ця дорога заасфальтована, а в нас з 2015 року до цих пір нічого не зроблено. От в мене питання до начальника Управління ЖКГ, чому до цих пір з 2015 року ці ями не заасфальтовані.

Восени 2015-ого року на Алмазному проводились ремонти внутрішньо-прибудинкових територій. В планах було і відновлення дороги біля будинку на Гната Хоткевича, 6. Через погодні умови ремонт відклали. 

Анатолій Кісельов, мешканець будинку по пров.Г.Хоткевича, 6

- В 2016 році я звернувся до заступника начальника голови міськвиконкому з проханням закінчити роботи, які не були проведені в 2015 році. Ну так мої письмові заяви не були виконані.

На заяву Управління ЖКГ у 2016 році дали таку відповідь:

«Відповідно до «Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Полтава на 2016 рік» житловий будинок №6 по провулку Гната Хоткевича включено до переліку територій, які потребують поточного ремонту покриття»

Роботи розглянули, а ремонт так і не зробили. Мешканці не зупинялись і продовжували діяти. В 2017-у, потім в 2018-у направили ще декілька заяв та звернень. Відповідь на ці документи була одна.

«При внесенні змін до програми буде розглянута можливість включення житлового будинку №6 по провулку Гната Хоткевича». 

- Та ж сама відповідь, яку вони дають кожного року. Ну, напевно, з комп’ютера знімають, і тільки ставлять числа і адресу.

Невідремонтована дорога вже приносить багато незручностей мешканцям будинку.

Ніна Урсунівна, мешканка будинку по пров.Г.Хоткевича, 6

- Такі ці виямки, що йдеш звідкись, вже ж не 17 років. Колись там йшла, так упала, що й руку поламала.

Єлизавета Логінова, мешканка будинку по пров.Г.Хоткевича, 6

- Як це можна витримати все, асфальти всі діряві, як дощ – неможливо пройти, бруд, вода стоїть. Воно нікуди не стікає, як можна.

Ми теж сходили до начальника Управління житлово-комунального господарства Сергія Сінельніка. З нами спілкуватись керівник не захотів. Що в такій ситуації можуть зробити мешканці? Звертаємось за допомогою до юристів.

Антоніна Стучилова, юрист ГОПГ «Порада»

- Якщо організація мешканців зареєстрована державною реєстраційною службою Міністерства юстиції України, вони мають право звернутися до суду для реалізації своїх прав. Але найперше я б все таки намагалася використати всі можливі засоби впливу на місцевому рівні. А саме, звернутися до депутатів від округу, звернутися до депутатської комісії профільної.

В який спосіб вирішуватиметься проблема, оберуть самі мешканці.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію