Полтавці прибрали велодоріжку по вулиці Яківчанській

Акації на узбіччі підрізали, бур'ян вздовж дороги вирвали, пісок з траси відкинули. Після втручання борців за чистоту велодоріжка стала більш зручною, а головне - безпечною.

Так велоактивісти приводять до ладу доріжку по Яківчанській. А ось так вона виглядала два тижні тому. Після буревію повалені дерева залишилися лежати на землі. Ті, що вціліли, також створювали незручності велосипедистам.

- Якщо велосипедист їде доріжкою, то ця гілка знаходиться на рівні обличчя, і якщо її не помітити, наприклад, в темну пору доби, то можна серйозно травмувати обличчя чи навіть очі.

Полтавський велоактивіст Євген Асауленко розповів про цю проблему  у своєму блозі. Потім її підхопили журналісти. Після чого послідувала реакція від комунальників. Повалені дерева прибрали, а от гілки над доріжкою так і залишилися. Вирішення цієї проблеми велоактивісти взяли у свої руки. Вже вдруге вони виходять на прибирання своєї доріжки вздовж Дендропарку.

Євген Асауленко, велосипедист

- Наша головна мета - зробити велодоріжку безпечною. В даному випадку – це два пункти: прибрати гілки акації, які нависають над велодоріжкою, і прибрати більшість піску, який є на велодоріжці, який теж заважає рухатися.

У процесі прибирання до велоактивістів приєднуються інші колеги. Кожному знаходиться свій шматок роботи. Хлопці із сокирами та пилками в руках працюють з акаціями. 

Олексій Глова, велосипедист

- Оце - самосів. Він виростає... Я тут живу поруч. Він виростає буквально за три роки. За два. Отакої висоти 5-6 метрів. Його навіть якщо все зрубати, через два-три роки буде те саме.

Дівчата виривають бур'ян на узбіччі.

Маргарита Мостова, велосипедистка

- Я просто теоретично розумію, що цей маленький кущик через місяць буде отаким. І потім будемо ввечері їхати (я тут часто їжджу), і потім буде в рамі, в «зірочці».

Кілька годин роботи - і оновлена велодоріжка готова до експлуатації.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію