Чи буде борошно?

На сайті «Аграрної Правди» з’явилась інформація про припинення роботи Полтавського комбінату хлібопродуктів. Чи так це насправді? Вирішила перевірити Ірина Щербак і відправилась на комбінат.

На заводі ще з прохідної нас зустрічає начальник охорони і веде до генерального директора комбінату Олега Старих. Керівник повідомляє нам: завод не припиняв свою роботу. 

Олег Старих, ген.директор Полтавського комбінату хлібопродуктів

- Ремонт обладнання вже провели, лабораторія робить аналізи зразків, які привозять фермерські господарства. Приймаємо зерно в елеватор і готовимося до запуску. 

Щоб підприємство почало виробництво борошна, необхідно запустити млин. А для цього в елеваторі має бути достатня кількість зерна. Над цим зараз і працює керівництво.

Олег Старих, ген.директор Полтавського комбінату хлібопродуктів

- Запуск млина планується на цій неділі, якщо щось піде не так, то понеділок-вівторок. Ми провели переговори з аграрним фондом з державної продовольчої зернової корпорації, і є ще ряд компаній, які по схемі готові нам давати зерно на переробку. В моїх планах – вересень, жовтень вийти на 2 тисячі тонн в місяць.

Після зустрічі з керівником головний інженер підприємства веде нас на екскурсію, аби на власні очі переконались – комбінат працює. 

- Тут беруть пробовідбірники, пробу зерна віддають в лабораторію. Далі машина заїжджає на дві авто-вісових.

А це – лабораторія. В ній проводяться різні дослідження зерна. 

- Беремо 5 грам, потім ставимо на 40 хвилин, і через 40 хвилин ми визначаємо, яке воно є.

На підприємстві працювало близько 200 чоловік. Після затримки заробітної плати, втечі колишнього директора та зникнення зерна деякі працівники звільнились. Всі, хто залишивсь, переконані: комбінат продовжуватиме свою роботу.

Оксана Осипенко, начальник лабораторії Полтавського комбінату хлібопродуктів

- На даний час є затримка заробітної плати, але ми працюємо у звичайному режимі. І сподіваємось, що комбінат запрацює в повному обсязі.

Далі нам показали місце розвантаження машин, елеватор, де зберігається зерно. Працівники, яких ми зустріли біля елеватора, повідомили: зерно почали привозити. 

Валерій Решітник, працівник Полтавського комбінату хлібопродуктів

- Елеватор якесь зерно приймав на минулому тижні, сьогодні обіцяють, що буде. Воно не можна сказати, що не працює. І обладнання все готове до роботи.

А ось головний об’єкт підприємства, той самий млин, який переробляє зерно в борошно. 

- Ми знаходимось на другому поверсі млина – це серце млина вальців парк. Тут відбувається помел зерна.

Ірина Щербак, кореспондент

- Ми показали Вам підприємство, Полтавський комбінат хлібопродуктів, та його працівники готові до роботи. І для того, щоб виробництво розпочалось, необхідно лише зерно.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію