На які вакансії пропонують найбільші зарплати?

На сайтах пошуку роботи щодня з'являється безліч вакансій. Найвищу зарплатню пропонують робітникам, які поїдуть за кордон. В Україні реальна заробітна плата у червні 2018 року збільшилася на 13%.

Добірка вакансій, де роботодавці вказують найбільшу оплату праці:

менеджеру з продажу насіння пропонують 20 тисяч гривень. Вимоги: вища сільськогосподарська освіта та досвід роботи. Для випробувального терміну треба мати водійське посвідчення категорії "В". В обов’язки входить продаж насіння та засобів захисту рослин на дорученій території, розвиток напрацьованої клієнтської бази, залучення нових клієнтів, участь у виставках і спеціалізованих семінарах, конференціях.

дизайнеру (web-дизайн, веб-сайти) - також 20 тисяч гривень. Вимоги: знання понять юзабіліті, вміння користуватися стоками, базові знання фотографії. Досвід роботи – не менше року, відмінне знання програм для розробки інтерфейсів. Кандидатів беруть без вміння програмувати.

автомеханіку теж пропонують 20 тисяч гривень. Вимоги: якісно виконувати роботу. Необхідний досвід роботи з мультибрендом, дизелем, технічним обслуговуванням автомобілів різних марок.

водієві таксі Uber обіцяють 25 тисяч гривень. Вимоги прості: водійські права та власне авто. Компанія пропонує постійні бонуси, вчасну виплату зарплати, знижки на паливо, мийку, запчастини на сервіс.

торговий представник з авто – 18,5 тисяч гривень. Досвід роботи не обов’язковий. Варто лише мати власне авто.

оператор лінії на виробництво харчової продукції може отримати 17 тисяч гривень. Вимоги: вміння проводити ремонтні роботи електромеханічного обладнання, виконувати роботи по металу. Забезпечують медичним страхуванням та обідами.

на посаді головного бухгалтера можна отримати 15 тисяч гривень. Досвід роботи від 3-х років головним бухгалтером, вільне володіння програмою 1 С УПП 8.3, Медок, "Клієнт-банк", Excel, Word. Обов’язки: Комплексне ведення бухгалтерського, податкового та управлінського обліку.

на посаді шеф-кухара - 20 тисяч гривень. Варто правильно організовувати роботу кухарів, контролювати виробничий процес, товар. Також вітається створення нових рецептур, технологій приготування і подачі страв.

В Україні мінімальна зарплата становить 3723 грн. Станом на червень у середньому українці отримували 9141 грн щомісяця. 

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію