"Земельні оборудки" на Полтавщині

Прокуратура Полтавської області встановила незаконне використання земельних ділянок у декількох районах Полтавщини.

Прокуратура Полтавської області розпочала надійний захист інтересів держави у сфері земельних відносин. Наразі, за фактом самовільного зайняття землі сільськогосподарського призначення загальною площею майже 300 га, відкрили кримінальні провадження.

Установлено, що на території Лохвицького району на земельних ділянках сільськогосподарського призначення площею понад 150 га, за відсутності правовстановлюючих документів, вирощували кукурудзу, пшеницю, а також багаторічні насадження. За фактом самовільного зайняття земельних ділянок Лохвицьким відділом Лубенської місцевої прокуратури розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 197-1 КК України.

Аналогічна ситуація склалася у с. Красне Кобеляцького району. Прокуратура встановила факт використання невідомою особою понад 60 га сіножатей, що відносяться до земель сільськогосподарського призначення, за відсутності правовстановлюючих документів чи відповідних розпоряджень. Кобеляцькою місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за  ч. 1 ст. 197-1 КК України (самовільне зайняття земельної ділянки).

Окрім цього, Чорнухинським відділом Лубенської місцевої прокуратури виявлено факти самовільного зайняття на території Чорнухинського району земельних ділянок загальною площею майже 60 га. За вказаним фактом також внесені відомості до ЄРДР за  ч. 1 ст. 197-1 КК України (самовільне зайняття земельної ділянки).

Досудові розслідування тривають. Зазначимо, за 7 місяців поточного року прокурорами Полтавської області до суду вже скеровано 9 обвинувальних актів у земельній сфері, у тому числі 6 – за фактами самовільного використання земель.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію