Кременчуцький пожежник покаже хендмейд на всеукраїнському конкурсі

Танки, флот і авіація. У рамках Interpipe TechFest на виставці "Only Paper" покажуть понад 100 робіт професійних моделістів з різних куточків України.

Уже вдруге українська спільнота моделістів проводить виставку-конкурс стендових паперових моделей. Очікують, що «Only Paper Models» стане найбільшим заходом в своїй сфері за кількістю учасників.

Кременчук представлятиме місцевий пожежний Сергій Риндін. Організатори зазначають, що побачити його унікальні експонати наживо – справжнє задоволення. Цього року на фестивалі моделіст покаже свою колекцію кораблів.

«Паперовим моделюванням я став займатися з дитинства, після того, як отримав в подарунок журнал «Зроби сам». Мені подобається створювати моделі не тільки військової техніки, а й громадянської: паперові пожежні машини користуються особливим попитом у моїй роботі», – розповів Сергій Риндін.

Конкурс передбачає 11 номінацій, тому гості фестивалю зможуть помилуватися військовими діорамами, а також детально відтвореними копіями військової та космічної техніки, автомобілів, поїздів, мультяшних героїв. Не менш цікава частина експозиції – вироби, в яких команди самостійно вноситимуть зміни в креслення, щоб масштабувати або доопрацювати початкову модель. Це кропіткий і непростий процес – і на «Only Paper Models» представлять до 10 таких зразків.

Організатори пояснюють, що побудова складної моделі з паперу – це ціле мистецтво. Якщо звичайну модель можна зібрати за вечір, то достовірна копія шатла або метрового крейсера займає не менше 2-3 місяців. Потрібно бути уважним до великої кількості деталей – як у випадках з кораблями, їх численними гарматами і пусковими шахтами.

Виставка-конкурс «Only Paper Models» відбудеться 15-16 вересня в Дніпрі у парку розваг «Лавина». 

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію