Чи готові полтавці до цифрового телебачення?

Вже понад 2 тижні без аналогового живуть кияни та мешканці Кропивницького. З вересня схожа доля чекає на всю Україну, за виключенням Донецької та Луганської областей, а також Криму й територій, прилеглих до них

Аби дізнатися, чи готова до такого переходу Полтавська область, селекторну нараду провели в обласній державній адміністрації. Серед присутніх – адміністрація обласних телеканалів та представники телевізійних провайдерів. Останні стверджують, що до переходу на цифрове мовлення населення готове. У більшості вже є тюнери. Тих, хто ще не придбав собі приставку для Т2, представники провайдерів просять не зволікати. Наголошують і на тому, що один тюнер забезпечить сигнал для одного телевізора. У Полтаві з вересня глядач зможе дивитися 33 канали у високій якості. Серед них – і місцеві. На сьогодні телеканал «Місто» отримав ліцензію на мовлення у цифровому форматі в області.

Лілія Миронович, представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Полтавській області

- Для інших всіх компаній місцевих, і не тільки місцевих, які не мають ліцензії на цифру, а мають тільки на аналог, я думаю, що буде продовжено термін. Зараз такі пропозиції розглядаються, але остаточне рішення ми побачимо у подальшому. Ну а в ідеалі, звісно, всі мають перейти на цифру.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію