Шукати дітей допоможе СМС

Новий проект представила Національна поліція спільно з одним з операторів стільникового зв'язку

За даними поліціянтів, з початку року у Полтавській області надійшло 254 повідомлення про зникнення дітей. З них 235 знайдено у першу добу після звернення. Сьогодні всі діти, яких шукали працівники поліції, знайдені та знаходяться вдома. 

Причини їх втечі – різні: від конфліктів вдома та підліткової жаги до пригод до психічних зрушень чи так званого синдрому волоцюги. Аби пришвидшити пошук, до нього прагнуть залучити й містян. 

Проект «Пошук дітей» має чітко закріплений механізм – Національна поліція в оперативному порядку приймає заяву про загублену дитину, вносить до Інформаційного Сервісу персональні дані про дитину, інформацію про одяг та останнє місце перебування. 

Далі у дію вступає новий проект – оператор мобільного зв'язку за допомогою геолокації дізнається номери абонентів, які знаходилися у радіусі до 3-х кілометрів від місця зникнення дитини, й розсилає СМС-повідомлення. У них – короткий опис загубленої дитини та посилання на веб-сторінку «Розшук дітей ГУ НП в Полтавській області» у мережі Фейсбук. 

Аналогічний проект вже діє у Києві, Одесі та ще 10-ти областях. До кінця року, планує оператор та поліція, проект охопить всю Україну.

Володимир Буга, представник компанії мобільного зв'язку

- 7 днів до цього ми розіслали абонентам у Полтавській області повідомлення про те, що вони підключені до послуги «Пошук дітей». У них була можливість відмовитися від цієї послуги. Але по всій державі лише сота доля проценту відмовилися від цієї послуги. Тобто, це говорить про те, що майже 11 мільйонів абонентів готові допомагати.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію