Краса врятує світ

Така назва персональної виставки полтавської художниці Юлії Балої. Відкрилася вона 16 серпня. На ній представлено 32 роботи.  Кожна з них – унікальна. Вражає своїм розміром і мистецькими традиціями.  Авторка працює в стилі імпресіонізму. 

Це – картини полтавської художниці Юлії Балої. Для мисткині головне – передати на полотнах свої враження і емоції. Вони уособлюють любов автора до Батьківщини. Працює художниця за допомогою олійних фарб. На виставці представила 32 роботи. Їх об'єднала назвою «Краса врятує світ».

Юлія Бала, живописець

- Метою цієї виставки є показати людям, що нас оточує багато прекрасного, яке ми часто не помічаємо. Мені хочеться, щоб малята ходили до музею, дивилися на картини, так, на класику. Мали в душі оце прекрасне. І вони стануть красивішими.

Виставку Юлія Бала присвятила Дню Незалежності України. На думку голови Спілки художників Полтавської області Юрія Самойленка, живописні полотна художниці наповнені добром.

Юрій Самойленко, голова Полтавської обласної організації НСХУ

- Дійсно, через красу ми можемо вийти до добра. Тільки краса творить добро. Юлія сьогодні має прекрасну виставку. Вона надихає, вона радує, вона надихає.

 Діляться враженнями і гості. Людмила Семенихіна вкотре прийшла насолодитися улюбленими роботами художниці.

Людмила Семенихіна, відвідувачка

- Дуже подобаються її мальви. Дуже люблю її соняшники.

У Юлії є особливі роботи для самої себе. Вони, говорить автор, – символ втілення закінчення війни. Ці полотна були на виставці у Верховній Раді України.

Юлія Бала, живописець

- Ці картини представляли Полтавщину у Верховній Раді України. Вірніше, цілий триптих.

Виставка «Краса врятує світ» триватиме в Полтавському Художньому музеї імені Миколи Ярошенка упродовж місяця. 

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію