Більше тисячі літрів артезіанської питної води відправили в зону ООС

До працівників «Полтававодоканалу»  звернулися волонтери. Воду зібрали за добу. Призначена вона для бійців Правого сектору в Авдіївці. 

205 пляшок питної води по 5 літрів у кожній відправили з Полтави в Авдіївку. Її добувають з артезіанських свердловин, з глибини понад сімсот метрів. Це не перша поставка в зону ООС від «Полтававодоканалу». Волонтери говорять: бувало фурами доставляли полтавську воду в «гарячі точки» фронту. У цьому районі з водою проблеми. Технічної вдосталь, питної просто немає. На передовій воюють добровольчі батальйони. Ці люди боряться за свій патріотизм, ділиться волонтерка Вікторія Мірошніченко. Бійці не мають доступу до якісної води.  

Вікторія Мірошніченко, волонтер, боєць батальйону «Луганськ-1»

- Це поїде в Авдіївку, в Правий сектор, і госпітальєрам, і все. Тобто, ця водичка і все – рятівна для них. Там немає можливості набирати взагалі воду питну. Справа в тому, що я не так давно приїхала з фронту до Полтави. І це звернулася для цього підрозділу вперше. І я, наскільки розумію, що мені було сказано, що це не востаннє.

Часто, говорить волонтерка, діляться водою військові. Але їм на добу виділяється 3 літри у літній період. Цього катастрофічно не вистачає. Працівники «Полтававодоканалу» зібрали воду за добу. Вистачить її приблизно на три тижні.

Василь Воротинцев, генеральний директор КП «Полтававодоканал»

- Відправляли воду, відправляємо і будемо відправлять. Зараз добре те, що знайшли порозуміння з Вікторією, і є така можливість її відправляти не своїм транспортом, що для нас було трохи дорого.

Транспортуватимуть воду в Авдіївку «Новою поштою» коштом останньої. Отримають її бійці через три дні. Василь Воротинцев обіцяє в майбутньому відправляти воду на фронт два-три рази на місяць.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію