Будинок захищеної старості – в Семенівці

17 серпня у Семенівській ОТГ з'явився саме такий – перший в Україні такого типу об'єкт, відкритий в об'єднаній територіальній громаді. Розрахований заклад на перебування 30 людей похилого віку.

Святкування відкриття центру захищеної старості в Семенівці розпочали з 11 години. Перед сценою на території новобудови зібралися гості. Голова Семенівської ОТГ першою вітала присутніх.

Серед запрошених – представники міської та обласної влад, всі, хто брав участь у створенні комунального закладу. Після урочистих промов та привітальних слів голова Семенівської ОТГ Людмила Милашевич, перерізавши червону стрічку, запросила на екскурсію закладом.

Центр вже готовий до експлуатації, забезпечений системою протипожежної безпеки, оснащений сучасними меблями та побутовою технікою. Одна кімната облаштована для двох осіб, в кожній – свій санвузол. Також є загальна кухня та кімната відпочинку. 

Інна Іщенко, директор Департаменту економічного розвитку Полтавської ОДА

- Люди, які залишаються в таких життєвих обставинах, коли, мабуть, не досить потрібні своїм сім'ям, або ж в інших життєвих ситуаціях, вони якраз потрібні в громаді. Про них будуть піклуватися. І якраз сьогодні така визначна подія, коли будинок захищеної старості – не будинок пристарілих, а будинок захищеної старості. Коли про людей похилого віку будуть турбуватися належним чином.

Обслуговуючий персонал закладу складатиметься з 15 осіб. 

Любов Вакула, директор КП «Будинок захищеної старості»

- Санітарки будуть доглядать пацієнтів наших, 2 кухарі будуть готувати чотириразове меню. Є працівник двору в нас, оператор по ремонту одягу, тобто, шиємо-підшиваємо. Перемо одяг.

Після екскурсії всі бажаючі повернулися до сцени. Там місцеві музичні та танцювальні колективи розважали гостей творчими виступами. Слухали і пісні у виконанні головуючої Семенівською ОТГ Людмили Милашевич.

Людмила Милашевич, голова Семенівської ОТГ 

- Це дійсно велике свято для всього населення. Ви подивіться, скільки тут людей. Вони різні, зовсім різні, але це той захід, на який не давали телеграм, куди люди прийшли добровільно і, звичайно, тут панує така атмосфера.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію