100-й день голодування Олега Сенцова

Фото Людмили Денісової / Facebook

Колеги українського політв'язня з Чехії відмовляться від їжі на підтримку Олега Сенцова.

Сьогодні чеські кінематографісти оголосили про початок “ланцюгового” голодування на підтримку українського режисера Олега Сенцова. Про це “Радіо Прага” повідомив один з ініціаторів акції, документаліст Віт Янечек.

Ще в липні чеські сенатори звернулися до президента Росії Володимира Путіна з вимогою звільнити українського політв’язня Олега Сенцова. До того чеські кінематографісти зверталися до депутатів Нижньої палати парламенту із закликом виступити на підтримку ув’язненого українського режисера і направити свій протест главі РФ.

21 серпня також, у 100-й день голодування Олега Сенцова, у Києві відбудеться акція на підтримку політв’язня, яка стане частиною міжнародної ініціативи, розпочатої PEN International із написання листів. Організатори акції “Солідарність з Олегом Сенцовим” закликають усіх прийти під будівлю посольства РФ і продемонструвати світу, що Україна пам’ятає та бореться за його життя, інформує UATV.

14 травня 2018 року український режисер оголосив безстрокове голодування в колонії міста Лабитнангі. Він вимагає звільнити 64-х українських політв’язнів, але себе до списку не вніс. Нагадаємо, у Полтаві неодноразово проводили акції у підтримку кінорежисера.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію