У столичному параді до Дня незалежності дебютує новинка військової техніки КрАЗу

На параді до Дня Незалежності в Києві візьме участь «Богдана» – нова українська самохідна артилерійська установка. Її створили на базі повнопривідного шасі КрАЗ-63221(6х6), повідомили у прес-службі КрАЗу.

САУ здатна вражати ціль на відстані до 60 км, вперше в українській артилерії має натовський калібр 155 мм. Замість радянського 152 мм, має боєкомплект – 20 снарядів, автоматизовану систему наведення і зарядки боєприпасів. Автомобільне шасі КрАЗ-63221, створене на «КрАЗі» за спеціальними технічними вимогами,  обладнане централізованою системою підкачки шин. Це забезпечує високу прохідність по ґрунтах із низькою несучою здатністю, лебідкою,світломаскувальним пристроєм, фільтровентиляційною установкою.

У броньованій кабіні є системи опалення, кондиціонування. Також передбачені місця для розміщення додаткового обладнання: приладів спостереження і нічного бачення, радіаційної та хімічної розвідки і контролю, радіостанції, предметів індивідуального захисту, боєкомплекту і особистих речей екіпажу.

Силова установка КрАЗ-63221 включає дизельний двигун потужністю 380 – 420 к. с.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію