Рух в обидві сторони, з Полтави та Харкова, перетворився на затор

Майже годину люди стоять на автодорозі М-03. В обласній Службі автомобільних доріг пояснили: причина заторів - ремонт правої сторони мосту. Коли його завершать, знає Юлія Хаврель.

Юлія Хаврель, журналіст 

- Це – шляхопровід через залізницю, розташований на автодорозі Київ-Харків. Ремонт тут не проводився майже 20 років. З початку серпня дорожники почали його відновлення.

Загальна довжина шляхопроводу – 60 метрів. Ширина проїзної частини –  одинадцять з половиною. Розширювати його не будуть. Аби вкластися в терміни, ремонтники працюють по дванадцять годин на добу. 

Андрій Лукашенко, газоелоктрозварювальник 

- Зараз перший шар арматури ми заармували. Починаємо, самі бачите, другий шар. Так само, як і нижній – дзеркально, арматура до арматури. Піднімаємо, розварюємо.

У зв'язку з ремонтними роботами транспорт рухається у реверсивному режимі. Тобто, тільки по лівій стороні. Для цього були встановлені ось ці світлофори з обох боків мосту.

Юлія Іващенко, прес-секретар Служби автомобільних доріг в Полтавській області

- По дві хвилини водії чекають, доки їхні колеги їдуть з Києва, відповідно, дві хвилини їдуть з Харкова. Таким чином здійснюється регулювання.

Через це рух на дорозі ускладнюється. Водії стоять у заторі від 10 хвилин до години. 

- Ремонт дороги, слава Богу, що він іде. А так про дорогу вражень майж немає. Вона жахлива. А так ремонт хай роблять, нічого страшного, потерпимо.

- Скільки Вам доводиться чекати? 

- По різному. До півгодини. Якщо були б вихованіші водії, було б набагато краще.

- Десь близько години, хвилин 40, до 50. Близько години.

Згідно з договором, завершити ремонт шляхопроводу мають до кінця цього року.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію