1500 громадянам на Полтавщині повернули заборговану заробітну плату

Кошти не виплачували працівникам одного з підприємств у Гадяцькому районі.

В обласній прокуратурі встановили, що керівник одного із підприємств Гадяцького району, у період з січня 2016 року по червень 2017 року, порушував вимоги ст. 43 Конституції України та ст. 15 Закону України «Про оплату праці». Він допустив безпідставну невиплату заробітної плати більш, ніж 1500 працівникам на суму майже 1,5 млн гривень.

За вказаним фактом, Миргородською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру директору підприємства у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 175 (невиплата заробітної плати) КК України.

Під час проведення досудового розслідування, підозрюваний здійснив виплату працівникам виниклої заборгованості по заробітній платі на вказану суму.

Довідково. Відповідно до ч.3 ст.175 КК України, особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо до притягнення до кримінальної відповідальності нею здійснено виплату заробітної плати громадянам. Наразі в прокуратурі вирішують питання про направлення до суду клопотання про звільнення директора від кримінальної відповідальності.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію