Міжрегіональна співпраця

Майбутні спільні проекти на зустрічі обговорили очільники Полтавської та Львівської обласних рад

Олександр Біленький та Олександр Ганущин в першу чергу звернули увагу на співробітництво у напрямку національно-патріотичного виховання молоді. Зокрема, голова Львівської облради презентував проект реконструкції дитячого табору у селі Сприня. Там планують проводити змагання на кшталт «Джури». Своє запрошення для участі отримали і 5 полтавських команд.

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради

- У нас є партнерські відносини з Закарпаттям, Франківськом, Львівщиною. Зараз готовий до підписання меморандум з Луганською та Донецькою ВЦА. Україна - єдина. Ми на своєму прикладі показуємо, як співпраця можлива, коли між собою товаришують голови обласних рад, і коли регіони виходять на прямі партнерські відносини і по проектах, і по співробітництву.

Олександр Ганущин, голова Львівської обласної ради

- Що стосується Полтавщини, ми також хочемо обговорювати та реалізовувати спільні проекти, пов'язані з інтеграцією наших громад, пов'язані зі спільними діями в напрямку національно-патріотичного виховання, і я сподіваюся навіть на спільні дії в частині пошуку можливостей до зведеного якогось такого спільного медійного ресурсу в частині радіо.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію